Pojistka tepelná | Různé teploty

Pojistka tepelná | Různé teploty

Vyrobeno z mosazi, šroub M4x6, vertikální upevnění

116 Kč (s DPH)
Teplota
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pojistka tepelná | Různé teploty

Vhodné pro kávovary Sanremo (mod. Opera 2-3 grp, Verona 2-3 grp)

Tepelné pojistka je zásadním prvkem pro udržování správné teploty v různých spotřebičích. Tento konkrétní termostat je vhodný pro široký rozsah teplot, což ho činí všestranným a přizpůsobivým různým potřebám ohřevu. Ať už ji používáte ve vařiči na horkou vodu, pračce, elektrickém sporáku, troubě nebo jiném spotřebiči s automatickou regulací teploty, tato tepelná pojistka zajistí, že teplota zůstane na požadované úrovni.

Tepelná pojistka je navržena tak, aby poskytovala přesnou regulaci teploty, zajistí, že váš spotřebič funguje efektivně a bezpečně. Může být použita s různými médii, což umožňuje optimální přenos tepla mezi médiem a senzorem. S touto tepelnou pojistkou od Kávové Dílny můžete mít klidné svědomí, že vaše spotřebiče jsou chráněny a fungují co nejlépe. Vylepšete systém regulace teploty vašeho spotřebiče s touto spolehlivou a odolnou tepelnou pojistkou.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
C26 8SR11049

Konkrétní reference

MPN
8SR11049
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se