Rozběhový kondenzátor 12,5μF / 450V

Rozběhový kondenzátor 12,5μF / 450V

110 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Rozběhový kondenzátor 12,5 μF pro opravu kávovarů a mlýnků: FIORENZATO - F5 , FIORENZATO - F6, BRASILIA RR45.

Rozběhový kondenzátor 12,5μF / 450V je nezbytnou součástí pro spolehlivý chod různých elektronických zařízení, jako jsou například motory, čerpadla nebo ventilátory. Tento kondenzátor je navržen pro použití ve vysokonapěťových aplikacích a je schopen přinést potřebný startovací proud pro spuštění zařízení.

S kapacitou 12,5μF a pracovním napětím 450V je tento kondenzátor ideální pro různé aplikace, kde je zapotřebí spolehlivý startovací proud. Díky své konstrukci a kvalitním materiálům je tento kondenzátor odolný vůči vysokým teplotám a extrémním podmínkám, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a spolehlivost.

Rozběhový kondenzátor 12,5μF / 450V je snadno instalovatelný a kompatibilní s různými elektronickými zařízeními. Jeho kompaktní rozměry umožňují snadnou montáž a připojení k cílovému zařízení bez zbytečných komplikací.

Díky vysoké kvalitě zpracování a spolehlivému výkonu je tento kondenzátor ideální volbou pro profesionální i domácí použití. Bez ohledu na to, zda potřebujete nahradit starý kondenzátor nebo hledáte nový pro své elektronické zařízení, rozběhový kondenzátor 12,5μF / 450V je skvělou volbou pro zajištění spolehlivého provozu a dlouhé životnosti vašich zařízení.

Rozběhový kondenzátor 12,5μF / 450V .

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
A28 9V0002
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se