Rozběhový kondenzátor 30μF / 330V D.40 X H.98MM

210 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Rozběhový kondenzátor 30 μF D.40 X H.98MM  pro opravu kávovarů a mlýnků kávy .

Rozběhový kondenzátor 30μF je nepostradatelnou součástí pro opravu kávovarů a mlýnků kávy. Tento kondenzátor slouží k uchování elektrické energie a její postupnému uvolňování při spuštění zařízení. Díky tomu dochází k plynulému rozjezdu motoru a zabraňuje se tak přetížení elektrické sítě.

Kondenzátor je vyroben z kvalitních materiálů a splňuje veškeré bezpečnostní normy. Jeho kapacita 30μF je ideální pro kávovary a mlýnky kávy, které potřebují dostatečný výkon pro správné fungování. Díky tomu se zajistí dlouhá životnost zařízení a minimalizuje se riziko poruchy.

Při výměně kondenzátoru je důležité dodržet veškeré bezpečnostní pokyny a postupovat podle návodu od výrobce. Pokud si nejste jisti svými elektrotechnickými schopnostmi, doporučujeme kontaktovat odborníka, který vám s výměnou pomůže.

Rozběhový kondenzátor 30μF je nezbytnou součástí pro správnou funkci kávovarů a mlýnků kávy. Díky němu se zajistí plynulý rozjezd motoru a minimalizuje se riziko přetížení elektrické sítě. Investice do kvalitního kondenzátoru se vám rozhodně vyplatí, jelikož prodlouží životnost vašeho zařízení a zajistí plynulý chod bez problémů. Proč si tedy nezajistit svůj kávovar či mlýnek kávy tím nejlepším? S rozjezdovým kondenzátorem 30μF to bude mít vaše oblíbené zařízení snazší .Rozběhový kondenzátor 30μF / 330V D.40 X H.98MM
Detaily produktu
A31 M-S000COE08
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se