Rozběhový kondenzátor 10μF / 500V

Rozběhový kondenzátor 10μF / 500V .

98 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Rozběhový kondenzátor 10 μF pro opravu kávovarů a mlýnků: CIMBALI.

Rozběhový kondenzátor 10μF / 500V je nezbytnou součástí pro opravu kávovarů a mlýnků. Tento kondenzátor pomáhá zajistit plynulý a spolehlivý chod vašeho zařízení, ať už jde o kávovar pro přípravu lahodného espresso nebo mlýnek pro čerstvě mletou kávu.

Díky kapacitě 10μF a napětí 500V je tento kondenzátor vhodný pro širokou škálu kávovarů a mlýnků na trhu. Jeho kvalitní konstrukce zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost, což je klíčové pro provoz vašeho kávovaru nebo mlýnku bez problémů.

Při opravě kávovaru či mlýnku je důležité mít k dispozici kvalitní náhradní díly, jako je právě tento rozjezdový kondenzátor. Bez správných součástek by mohlo dojít k poruše zařízení nebo dokonce k poškození jiných komponentů. Proto je důležité dbát na správnou údržbu a opravy vašeho kávovaru či mlýnku.

Náhradní díly jako je tento rozjezdový kondenzátor jsou klíčové pro udržení vašeho zařízení v provozuschopném stavu. Investice do kvalitních součástek se vám může vyplatit v dlouhodobém horizontu, protože se vyhnete častým opravám a výměnám zařízení.

Pokud jste majitelem kávovaru nebo mlýnku a potřebujete provést opravu, neváhejte investovat do tohoto rozjezdového kondenzátoru. S jeho pomocí zajistíte plynulý chod vašeho zařízení a budete mít jistotu, že si budete moci vychutnat skvělou kávu kdykoliv budete chtít.<

Detaily produktu
A34 8C9567
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se