Nádržka na vodu DE LONGHI LA SPECIALISTA AS00003113

820 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Nádřka pro kávovar DE LONGHI LA SPECIALISTA

DeLonghi Water Tank - originál kod AS00003113


Nádřka pro kávovar De'Longhi La Specialista je nenahraditelným prvkem pro optimální provoz tohoto vynikajícího kávovaru. Jako originální doplněk značky De'Longhi nabízí tento náhradní vodní tank zaručenou kvalitu, která je zásadní pro udržení výkonu a spolehlivosti vašeho kávovaru.

S kódem AS00003113 je tento vodní tank navržen tak, aby přesně pasoval do modelu De'Longhi La Specialista, což zajišťuje snadnou a bezproblémovou výměnu, pokud je to nutné. Jeho precizní konstrukce a dokonalé rozměry jsou přesně sladěny s kávovarem, aby zajistily bezchybnou funkci a pevné usazení bez rizika úniku vody nebo jiných problémů.

Tento vodní tank má kapacitu odpovídající požadavkům uživatelů De'Longhi La Specialista, což znamená, že můžete bezstarostně připravovat svou oblíbenou kávu bez častých doplňování vody. Jeho praktický design zahrnuje ergonomické rukojeti pro snadnou manipulaci a doplňování vody, což usnadňuje každodenní používání kávovaru.

Materiál nádržky zaručuje čistotu a hygienu vody, která se používá k přípravě kávy. Údržba tohoto vodního tanku snadná a pohodlná. Stačí ji jednoduše vytáhnout a umýt ručně, aby byla zachována čistota a bezpečnost použevané vody.

Kromě funkčnosti a spolehlivosti přináší tento vodní tank i estetickou hodnotu, která doplňuje moderní design celého kávovaru De'Longhi La Specialista. Jeho elegantní a sofistikovaný vzhled se snadno hodí do každé kuchyně nebo kavárny, kde bude vynikat jako nezbytná součást každodenního rituálu přípravy lahodné kávy.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
H 927 1680069
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se