O-Kroužek, 12.37x2.62 mm | O3050 EPDM

O-Kroužek, 12.37x2.62 mm

OR 03050  OR 0116

15 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

tloušťka prstenu 2,62 mm - vnitřní ø 12,37 mm.

Kompletní přehled kávovaru, kde lze použit tento produkt najdete v sekci PŘÍLOHY.

O-kroužek s rozměry 12.37x2.62 mm a materiálem EPDM (Ethylene Propylene Rubber) je ideální pro širokou škálu průmyslových aplikací. Tento typ o-kroužku je vysoce odolný vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům, což z něj činí skvělou volbu pro venkovní použití.

Díky své flexibilitě při nízkých teplotách, chemické odolnosti a dobré izolační vlastnosti je EPDM o-kroužek vhodný pro mnoho různých průmyslových odvětví od automobilové výroby po vodní úpravny. Tento typ o-kroužku je také dostupný v variantě s detekovatelným kovem, což je užitečné pro průmyslové procesy, kde je důležité minimalizovat riziko kontaminace.

EPDM o-kroužky jsou obvykle černé barvy a mají dlouhou životnost. Díky svým vlastnostem jsou velmi oblíbené pro použití v náročných průmyslových prostředích. Pokud hledáte spolehlivý a odolný o-kroužek pro vaše zařízení, o-kroužek 12.37x2.62 mm s materiálem EPDM je skvělou volbou. Navštivte Kávovou Dílnu a získejte tento kvalitní produkt ještě dnes.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
E41 3060608
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se