O-Kroužek 04200 EPDM

O-Kroužek 04200 EPDM

33 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-Kroužek 04200 EPDM

tloušťka  3,53 mm - vnitřní ø 50,39 mm

O-kroužek 04200 EPDM od Kávové Dílny je vysoce kvalitní těsnění vyrobené z ethylen-propylen-dien kaučuku. Tento materiál je oblíbený pro svou odolnost vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům, stejně jako pro schopnost zachovat flexibilitu i při nízkých teplotách. EPDM o-kroužky mají také vynikající chemickou odolnost vůči řadě kyselin, zásad a rozpouštědel.

Díky své dlouhé životnosti a elektrické izolační schopnosti jsou EPDM o-kroužky ideální pro použití v různých průmyslových odvětvích, jako je například automobilový průmysl nebo vodní filtrace. Kávová Dílna nabízí tento produkt ve standardní černé barvě s možností zvolit variantu detekovatelnou kovovými detektory.

O-kroužek 04200 EPDM je spolehlivým a trvanlivým těsněním, které splňuje nejvyšší standardy kvality a výkonu. S touto položkou od Kávové Dílny můžete mít jistotu, že vaše zařízení budou chráněna a zajištěna bezpečná a spolehlivá funkce.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
E50 3186601
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se