O-Kroužek 02237 EPDM

O-Kroužek 02237 EPDM

32 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-Kroužek 02237 EPDM

tloušťka  1,78 mm - vnitřní ø 60,05 mm

O-Kroužek 02237 EPDM od Kávové Dílny je vysoce kvalitní těsnění vyrobené z ethylen-propylen-dien-monomeru (EPDM). Tento typ kroužku je ideální pro použití v různých průmyslových odvětvích, od automobilové výroby po systémy čištění vody.

EPDM kroužky jsou známé svou vynikající odolností vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Díky své dobré flexibilitě při nízkých teplotách, chemické odolnosti a elektrické izolační schopnosti jsou ideální pro mnoho aplikací. Kromě toho mohou být k dispozici i variace s detekovatelnými kovovými částicemi, které zachovávají stejné vlastnosti jako běžné EPDM kroužky.

EPDM kroužky jsou obvykle černé barvy a mají dlouhou životnost. Díky svým vlastnostem jsou ideálním řešením pro těsnění a ochranu různých zařízení a součástek. S O-Kroužkem 02237 EPDM od Kávové Dílny získáte spolehlivý a odolný produkt, který splní vaše potřeby těsnění s vynikajícími vlastnostmi.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
E50 6456037
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se