Růžice kohoutu páry FAEMA E61, plast

Plast. Fitting 7x7mm. Průměr růžice 65mm.

75 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Růžice kohoutu páry FAEMA E61, plast .

Vhodné pro:  Vibiemme, Sab/Sv Italia, Rocket, Fiorenzato, Bianchi, GA Gruppo Argentini, apod.

Růžice kohoutu páry jsou skvělým doplňkem pro vaši kávovou kavárnu. Tyto růžice jsou navrženy speciálně pro kohout páry FAEMA E61, který je oblíbeným prvkem ve světě kávových strojů.

Plastový design růžic kohoutu páry je elegantní a moderní, což skvěle ladí s designem kávového stroje. Materiál plastu je odolný a snadno se čistí, což usnadňuje údržbu a udržení hygienického prostředí ve vaší kavárně.

Růžice kohoutu páry FAEMA E61 plast dokonale rozprášejí páru a umožní vám vytvářet dokonalou mikro pěnu pro vaše cappuccino nebo latte. Díky nim můžete dosáhnout profesionálních výsledků a udělat z každého šálku kávy skutečný zážitek pro vaše zákazníky.

Tyto růžice jsou snadno instalovatelné a kompatibilní s kohoutem páry FAEMA E61, což zajišťuje perfektní funkčnost a výkon. Díky nim můžete snadno ovládat proud páry a připravovat lahodné kávové nápoje s dokonalou pěnou.

Pokud hledáte kvalitní a stylové doplňky pro váš kávový stroj, růžice kohoutu páry FAEMA E61 plast jsou skvělou volbou. S jejich pomocí můžete zlepšit výkon vašeho stroje a přinést do vaší kavárny profesionální úroveň servisu.

Nechte své zákazníky okouzlit dokonalými kávovými nápoji díky růžicím kohoutu páry FAEMA E61 plast. Vaše kavárna se stane místem, kde se lidé rádi vracejí pro vynikající kávu a skvělou atmosféru.
Detaily produktu
B35 8F462
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se