Hladinoměr- skleněná trubička

45 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Hladinoměr- skleněná trubička .

Skleněná trubička hladinoměru pro kávovary s vyznačenými úrovněmi hladiny MIN a MAX .

Délka 140 mm, průměr 11 mm.

Vhodné pro:

CREM:EB61, NEW ELEGANCE

ROYAL: SYNCHRO

VIBIEMME: CUBO, DOSAPLUS, EVOLUTION, KOMETA, MERCURY, MINIMAX, REPLICA, REVOLUTION, SILVER

BRASILIA

SANREMO.

Hladinoměr je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si rád připravuje svou oblíbenou kávu doma. Tato skleněná trubička je navržena speciálně pro kávovary a umožňuje vám snadno sledovat hladinu vody při přípravě kávy.

Díky hladinoměru můžete jednoduše kontrolovat, zda máte dostatečné množství vody pro vaši kávu a vyhnout se tak nechtěným chybám při přípravě. Už se nemusíte obávat, že by vaše káva byla příliš slabá nebo naopak příliš silná.

Skleněná konstrukce hladinoměru je odolná a zároveň esteticky pěkná, takže se skvěle hodí do každé kuchyně. Díky transparentnímu designu máte vždy přehled o tom, kolik vody je ve vašem kávovaru a můžete tak snadno doplnit potřebné množství.

Hladinoměr je snadno připevnitelný na většinu kávovarů a je vhodný pro různé typy kávovarů. Díky jeho jednoduchému použití se s ním snadno naučíte pracovat a příprava kávy se stane ještě pohodlnější.

Nenechte si ujít příležitost vylepšit vaši kávovou přípravu s hladinoměrem. Sledování hladiny vody při vaší oblíbené kávě je nyní snadné a pohodlné díky této praktické pomůcce. Dopřejte si dokonalou šálek kávy každý den s hladinoměrem pro kávovary.

Detaily produktu
A42 8V13
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se