Manometr tlaku čerpadla / v boileru, ø63 mm, rámeček ø 70mm

Kontrola pracovního tlaku čerpadla a v boileru.

650 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Rozměr: tělo ø 63 mm, rámeček ø 70 mm

2 stupnice s rozsahy 0 - 2,5 a 0 - 16 barů

Připojení ø 1/8"M

Pro kávovary: 

ASTORIA CMA, BIANCHI, GEM-FUTUREMA, GRIMAC, RICAMBI GARDOSI, WEGA.

Manometr tlaku čerpadla je důležitým prvkem každé kávovary, který vám umožní sledovat tlak v boileru. Tento manometr má průměr 63 mm a rámeček o průměru 70 mm, což ho činí vhodným pro většinu typů kávovarů. Díky tomuto manometru budete mít vždy přehled o přesném tlaku, což je klíčové pro správnou přípravu lahodné kávy.

Tento produkt je určený pro opravu a údržbu kávovarů, ať už jste profesionální barista nebo milovník dobré kávy doma. S jeho pomocí můžete snadno nahradit starý nebo poškozený manometr a zajistit tak optimální fungování vaší kávovary. Díky kvalitnímu zpracování a odolným materiálům můžete být jistí, že tento manometr vám poslouží dlouhodobě a bez problémů.

Pokud si chcete být jisti, že vaše káva vždy bude dokonale připravená, doporučujeme investovat do tohoto manometru tlaku čerpadla od renomovaného výrobce. Vaše kávová dílna si zaslouží jen to nejlepší!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
B08 8A21109
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se