Manometr pro páku kávovaru [JoeFrex]

závit 3/8" 

362 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Manometr pro páku kávovaru [JoeFrex]

Baristický manometr JoeFrex / tlakoměr pro portafiltry kávovaru se závitem 3/8".

Materiál: nerezová ocel, plast

Rozměry: Ø4 cm x 7,5 cm (Ø1,6 x 3 palce)

(Portafiltr není součástí dodávky)

Baristický manometr JoeFrex je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kvalitní kávy, který se chce stát mistrem ve svém oboru. Tento inovativní tlakoměr je navržen speciálně pro použití s pákovými kávovary a poskytuje přesné měření tlaku, což umožňuje dosáhnout optimální extrakce a chuťového profilu vaší kávy.

Jeho konstrukce kombinuje kvalitní materiály a precizní zpracování, čímž zajišťuje spolehlivost a dlouhou životnost. Hlavní tělo manometru je vyrobeno z odolné nerezové oceli, která odolává vysokým teplotám a tlakům, zatímco plastové detaily zajišťují lehkost a snadnou manipulaci.

S jeho kompaktními rozměry Ø4 cm x 7,5 cm (Ø1,6 x 3 palce) je tento manometr snadno přizpůsobitelný na každý portafiltr s standardním závitem 3/8". Jeho univerzální design znamená, že se snadno integruje do vašeho stávajícího zařízení bez potřeby složité instalace.

Přidaná hodnota tohoto manometru spočívá v jeho schopnosti poskytnout okamžitou zpětnou vazbu o tlaku v portafiltru během extrakce kávy. To umožňuje baristovi přesně sledovat proces extrakce a upravit svou techniku podle potřeby, což vede k dosažení konzistentních výsledků s každým šálkem.

Je důležité zdůraznit, že portafiltr není součástí dodávky tohoto manometru, což umožňuje uživatelům flexibilitu při výběru portafiltru podle svých preferencí a potřeb. Nicméně, s tímto manometrem budete mít klíčový nástroj k tomu, abyste se stali skutečným mistrem ve světě kávy, ať už jste amatérský nadšenec nebo profesionální barista.

Detaily produktu
P xsm
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se