Násypka pro mlýnky kávy Eureka Mignon 250g

Násypka pro mlýnky kávy Eureka Mignon 250g

irá, kompletní

890 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Násypka pro mlýnek Eureka Mignon , pro cca 250g kávových zrn.

Kompletní, s víkem a záklopkou. 

Vhodné pro: Eureka Mignon. 

MCF-220 (200508-), MCI-M220 (200508-), MCI-MT220C (200508-), MCI-T220C (200508-)

MIGNON MCF

Násypka pro mlýnek Eureka Mignon je nepostradatelným doplňkem pro všechny milovníky čerstvě mleté kávy. Tato násypka je navržena speciálně pro použití s mlýnkem Eureka Mignon a umožňuje snadné a pohodlné mletí čerstvých kávových zrn přímo do mlýnku. S kapacitou pro přibližně 250 gramů kávových zrn vám tato násypka poskytuje dostatek prostoru pro mletí vaší oblíbené kávy bez potřeby častého doplňování.

Kompletní design násypky zahrnuje praktické víko a záklopku, které spolehlivě uzavírají obsah násypky a chrání vaše kávová zrna před vnějšími vlivy, jako je vlhkost a vzduch, které by mohly ovlivnit jejich čerstvost a chuť. Tento účinný způsob uzavření také zabraňuje vylití zrn, což usnadňuje manipulaci a udržuje váš pracovní prostor čistý.

Díky svému speciálnímu designu je tato násypka přesně navržena tak, aby perfektně zapadala do mlýnku Eureka Mignon a zajišťovala spolehlivé a pohodlné použití. Snadná manipulace s násypkou umožňuje rychlé a efektivní mletí kávových zrn přesně podle vašich preferencí.

Tato násypka je vhodná pro profesionální i domácí použití a je ideální pro všechny, kdo ocení kvalitní a čerstvou kávu každý den. S násypkou pro mlýnek Eureka Mignon budete mít vždy po ruce dostatek čerstvě mleté kávy, abyste si mohli vychutnat dokonalý šálek espressa nebo filtrované kávy kdykoli budete chtít.

Detaily produktu
H 1080056
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se