Násypka pro mlýnky Eureka Mignon Single Dose 45g

čirá, kompletní

822 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Násypka pro mlýnek Eureka Mignon Single Dose, pro cca 45g kávových zrn.

Kompletní, s víkem a záklopkou. 

Záklopka má otvory, pro použití měchu na vyčištění - nástavec (manžeta) Eureka Blow Up Cleaning

Násypky na zrnkovou kávu typu Single Dose, se většinou používají k testování různých druhů kávy, přípravu kávy z vždy čerstvé dávky zrn, nebo pro rychlou změnu druhu kávy.

Vhodné pro: mlýnek Eureka Mignon Single Dose.  

Násypka pro mlýnky Eureka Mignon Single Dose je ideálním doplňkem pro váš kávovar. Tato násypka vám umožní přesně odměřit správné množství kávových zrn pro každou přípravu, což zaručuje konzistentní chutě a vůně vaší kávy. Díky této násypce se vyhnete zbytečnému plýtvání kávou a zajistíte si maximální čerstvost a kvalitu každého espressa.

Násypka Eureka Mignon Single Dose je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči opotřebení a snadno se čistí. Je navržena tak, aby perfektně seděla na váš mlýnek a umožňovala pohodlné a přesné dávkování kávových zrn. Díky svému kompaktnímu designu nezabere příliš místa na vaší kuchyňské lince a skvěle doplní váš kávovar.

Pokud si chcete užít každou šálek kávy naplno a bez kompromisů, pak je násypka pro mlýnky Eureka Mignon Single Dose tou správnou volbou pro vás. Užijte si každou šálek čerstvé a aromatické kávy díky této skvělé násypce.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se