Násypka pro mlýnek Fiorenzato F4A - kompletní, 500g

Náhradní kompletní násypka pro mlýnky Fiorenzato,  hrdlo Ø 57.5 mm.

Typy kompatibilních mlýnků níže v popisu.

Original code 200000058/R

1 154 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Původní kód 200000058/R
Průměry vstupu násypky: vnější průměr 57,5 mm, vnitřní průměr 51,6 mm.
Vhodné pro mlýnkz na kávu Fiorenzato (mod. F4A) a pro mlýnky na kávu Fiorenzato (mod. F4A, F4A V220-110, F4E). 

Násypka pro mlýnek Fiorenzato F4A 200000058/R je nepostradatelným doplňkem pro všechny milovníky čerstvě mleté kávy. Tato násypka je navržena speciálně pro použití s mlýnkem Eureka Mignon a umožňuje snadné a pohodlné mletí čerstvých kávových zrn přímo do mlýnku. S kapacitou pro přibližně 500 gramů kávových zrn vám tato násypka poskytuje dostatek prostoru pro mletí vaší oblíbené kávy bez potřeby častého doplňování.

Kompletní design násypky zahrnuje praktické víko a záklopku, které spolehlivě uzavírají obsah násypky a chrání vaše kávová zrna před vnějšími vlivy, jako je vlhkost a vzduch, které by mohly ovlivnit jejich čerstvost a chuť. Tento účinný způsob uzavření také zabraňuje vylití zrn, což usnadňuje manipulaci a udržuje váš pracovní prostor čistý.

Díky svému speciálnímu designu je tato násypka přesně navržena tak, aby perfektně zapadala do mlýnku Eureka Mignon a zajišťovala spolehlivé a pohodlné použití. Snadná manipulace s násypkou umožňuje rychlé a efektivní mletí kávových zrn přesně podle vašich preferencí.

Tato násypka je vhodná pro profesionální i domácí použití a je ideální pro všechny, kdo ocení kvalitní a čerstvou kávu každý den. S násypkou pro mlýnek Eureka Mignon budete mít vždy po ruce dostatek čerstvě mleté kávy, abyste si mohli vychutnat dokonalý šálek espressa nebo filtrované kávy kdykoli budete chtít.

Detaily produktu
H 9V00058
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se