Nástavec (manžeta) na násypku mlýnku Eureka Mignon Single Dose

Eureka Blow Up Cleaning

1 990 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Násypky na zrnkovou kávu typu Single Dose, se většinou používají k testování různých druhů kávy, přípravu kávy z vždy čerstvé dávky zrn, nebo pro rychlou změnu druhu kávy. Aby se nic chuťově nepromíchalo, měli by jste mezi jednotlivými procesy mletí kávy mlýnek vyčistit.

Nejjednodušší a nejrychlejší způsob, jak to udělat, je pomocí čisticího nástavce (manžety) Blow Up cleaning, který vyvinula společnost Eureka pro své násypky typu Single Dose.

Po skončení procesu mletí jednoduše pomocí tohoto nástavce profouknete a vyčistíte tak mlecí komoru v mlýnku a můžete mlít další porci velmi jedinečné kávy.

Vhodné pro: mlýnek Heureka Mignon Single Dose, násypku Single Dose

Nástavec (manžeta) pro Eureka Mignon Single Dose je skvělým doplňkem pro všechny milovníky kávy, kteří si chtějí vychutnat dokonalou šálek každé ráno. Tento nástavec umožňuje snadné a přesné dávkování kávy do mlýnku Eureka Mignon Single Dose, což vám zajistí konzistentní výsledky každý den. Díky tomu můžete být jisti, že vaše káva bude vždy chutná a plná aroma.

Nástavec je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný a snadno se čistí. Jeho elegantní design se skvěle hodí k vašemu kávovému setu a dodá mu luxusní vzhled. Navíc je nástavec snadno přenosný, takže si ho můžete vzít kamkoliv s sebou a vychutnat si skvělou kávu i na cestách.

Pokud jste náročným kávovým labužníkem, pak je nástavec pro Eureka Mignon Single Dose tou správnou volbou pro vás. Užijte si každý doušek té nejkvalitnější kávy s tímto praktickým a stylovým nástavcem.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
H 1080305
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se