Násypka pro mlýnky kávy BRASILIA , ROSSI

793 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Násypka pro mlýnky kávy BRASILIA , ROSSI.

Výška s víkem :29 cm 

Průměr hrdla: 5,2 cm

Průměr víka:  21,2 cm

Pro mlýnky: 

BRASILIA Coffee grinder : MC.

BRASILIA Grinder-dispenser: R80, RR45

ROSSI Grinder-dispenser : MC, R80, RR45, RR55, RR65.

Násypka pro mlýnky kávy je vynikající volbou pro každého milovníka kvalitní kávy. Tato násypka je ideální pro použití v profesionálních kávovarech, ale také doma v kuchyni.

Díky této násypce si můžete vychutnat dokonalou šálek kávy každý den. Stačí jednoduše nalít několik zrn do mlýnku a mít tak vždy čerstvě mletou kávu k dispozici. Ať už si dáváte přednost espressu, cappuccinu nebo filtrované kávě, s touto násypkou budete mít jistotu, že si vychutnáte skvělou chuť a aroma.

Nezapomeňte si zakoupit násypku pro mlýnky kávy BRASILIA , ROSSI a dopřát si skvělou kávovou zkušenost každý den.

Násypka pro mlýnky kávy BRASILIA je vysoce kvalitní produkt, který je určen pro milovníky skvělé kávy. Tato násypka je vhodná pro mlýnky značky BRASILIA a ROSSI, které jsou známé svou spolehlivostí a výkonem. Díky této násypce můžete mít vždy čerstvě namletou kávu připravenou k okamžitému pití.

Násypka pro mlýnky kávy BRASILIA je vyrobená z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost vůči opotřebení. Díky preciznímu zpracování je zajištěno, že káva bude namletá do ideální jemnosti, což se projeví na skvělém aroma a chuti vaší oblíbené kávy.

Tato násypka je skvělou volbou pro každého, kdo si chce dopřát skvělou kávu každý den. Díky ní můžete vytvořit skvělý rituál z přípravy kávy a užít si každého doušku plnými doušky. Nechte se unést vůní a chutí kvalitní kávy s násypkou pro mlýnky kávy BRASILIA.

Detaily produktu
1080249
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se