Násypka mlýnku kávy kompletní univerzální

Násypka mlýnku kávy kompletní univerzální.

605 Kč (s DPH)
ROZMĚR REDUKCE
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Násypka mlýnku kávy kompletní univerzální.

Výška s redukci max. 260mm

Průměr max.198mm

Pro svůj mlýnek použijte správný typ redukce.

Násypka mlýnku kávy je nepostradatelným doplňkem pro každého milovníka čerstvě mleté kávy. Tato kompletní univerzální násypka je navržena tak, aby usnadnila proces mletí kávy a zajistila maximální čerstvost a chuť vašeho oblíbeného nápoje.

Díky univerzálnímu designu lze tuto násypku použít s většinou typů mlýnků na kávu, což znamená, že nemusíte investovat do drahého speciálního příslušenství. Navíc je vyrobena z odolného materiálu, který zajistí dlouhou životnost a spolehlivost.

Tato násypka mlýnku kávy je navržena s ohledem na jednoduchost použití. Stačí jednoduše nasypat kávová zrna do násypky, zvolit požadovanou hrubost mletí a spustit mlýnek. Díky tomu budete mít vždy čerstvě namletou kávu připravenou k okamžité konzumaci.

Díky této násypce můžete také snadno experimentovat s různými druhy kávy a získat tak jedinečný zážitek z každé šálku. Nechte se unést vůní a chutí čerstvě mleté kávy a připravte si každé ráno dokonalý start do nového dne.

Kromě toho je tato násypka mlýnku kávy také snadno demontovatelná a čistitelná, což vám ušetří čas a energii při údržbě. Díky tomu se můžete plně soustředit na to nejdůležitější - na požitek z čerstvé a lahodné kávy.

Celkově lze tedy říci, že násypka mlýnku kávy je skvělým doplňkem pro každého milovníka kávy, který si váží kvality, čerstvosti a jednoduchosti přípravy. S touto univerzální násypkou budete mít vždy zaručený dokonalý šálek kávy připravený přesně podle vašich představ.

Detaily produktu
9M862

Konkrétní reference

MPN
9M862
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se