Koncovka hadice ø 1/8"M ø 6 NIKL

Koncovka hadice ø 1/8"M ø 6 NIKL

46 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

KONCOVKA HADICE ø 1/8"M ø 6 NIKL

Koncovka hadice ø 1/8"M ø 6 NIKL je nezbytným prvkem pro opravu nebo výrobu kávovaru. Tato kvalitní koncovka je vyrobena z pozinkované mosazi CW510L (OT57), která je certifikována pro použití s pitnou vodou. Díky svému průměru 1/8M ø 6 se jedná o univerzální součástku, která se hodí pro většinu typů kávovarů.

S touto koncovkou můžete snadno a rychle nahradit poškozenou nebo zastaralou část vašeho kávovaru a zajistit tak jeho správnou funkci. Dílna se specializuje na prodej náhradních dílů pro kávovary a díky nim můžete snadno opravit svůj kávovar sami doma, bez nutnosti návštěvy servisu.

Důležité je, že koncovka je niklová, což zajišťuje její odolnost vůči korozi a zlepšuje tak dlouhodobou odolnost a životnost kávovaru. Pro svou jednoduchou montáž a vysokou kvalitu je tato koncovka ideální volbou pro každého milovníka kávy, který chce mít svůj kávovar v perfektním stavu. Užijte si lahodnou kávu každý den s koncovkou hadice ø 1/8"M ø 6 NIKL od Kávové Dílny.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
F19 1349653
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se