Vsuvka MM 1/8″

25 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Vsuvka MM 1/8″

Vsuvka MM 1/8" je klíčovým prvkem pro opravu a výrobu kávovarů, který naleznete v nabídce Kávové Dílny. Tato vsuvka je vyrobena z mosazi CW510L (OT57), což je materiál certifikovaný pro použití s pitnou vodou. Díky tomu můžete mít jistotu, že vaše kávovary budou mít bezpečnou a kvalitní vsuvku, která zajišťuje správnou funkci zařízení. Vsuvka MM 1/8" je nezbytným prvkem pro každého, kdo se zabývá opravou nebo výrobou kávovarů a chce zajistit dlouhou životnost a bezproblémový chod svých zařízení.

Náš sortiment zahrnuje vysoce kvalitní náhradní díly pro opravy a výrobu kávovarů. Díly jsou vyrobeny z mosazi CW510L (OT57) a jsou certifikovány pro použití s pitnou vodou. Díky těmto vysoce kvalitním materiálům si můžete být jisti, že váš kávovar bude pracovat efektivně a poskytne vám lahodnou kávu. Objevte nyní naši nabídku a investujte do dlouhé životnosti svého kávovaru.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
F15 9R12 1349277
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se