Redukce MF 3/8″ x 1/4″

MF 3/8″ x 1/4″

48 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Redukce MF 3/8″ x 1/4″.

Vhodná pro zapojení  myčky na nádobí  a změkčovače vody.


Redukce MF 3/8" x 1/4" je praktickým a spolehlivým příslušenstvím pro zapojení myčky na nádobí a změkčovače vody. Tato redukce je navržena pro snadnou instalaci a spolehlivé spojení mezi různými typy trubek a příslušenstvím, což umožňuje flexibilní a efektivní využití v různých konfiguracích potrubí.

S redukcí MF 3/8" x 1/4" můžete snadno připojit trubky s různými průměry a zajistit tak bezpečné a spolehlivé fungování vaší myčky na nádobí nebo změkčovače vody. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování je tato redukce odolná vůči tlaku a korozivním vlivům, což zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon i při dlouhodobém používání.

Instalace redukce je jednoduchá a nenáročná. Stačí ji pevně připojit k trubkám pomocí standardních závitových spojení a zajistit těsné utažení. Tím získáte bezpečné a spolehlivé spojení, které zabraňuje únikům vody a zajišťuje optimální funkci vašeho zařízení.

Redukce MF 3/8" x 1/4" je vhodná pro širokou škálu aplikací v domácnosti i průmyslu, kde je zapotřebí spojit trubky různých průměrů. Je ideálním řešením pro instalaci myček na nádobí, změkčovačů vody, filtračních systémů a dalšího zařízení, které vyžaduje spolehlivé a bezpečné připojení k vodovodní síti.

Celkově je redukce MF 3/8" x 1/4" praktickým a spolehlivým řešením pro všechny, kteří hledají efektivní způsob, jak propojit trubky různých průměrů a zajistit bezpečné a spolehlivé fungování svých zařízení. S touto redukcí můžete snadno a efektivně řešit různé potřeby spojení trubek ve vaší domácnosti nebo podniku

Detaily produktu
C 9R40
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se