Hadicová L-spojka ø 1/8″ - M6

Hadicová L-spojka ø 1/8″ - M6

70 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Hadicová L-spojka ø 1/8″ - M6

Hadicová L-spojka  ø 1/8" - M6 je nezbytným prvkem pro správnou funkci vaší kávovary. Tato spojka je vyrobena z kvalitního materiálu, konkrétně z pozinkované mosazi CW510L (OT57), která je certifikována pro použití s pitnou vodou. Díky této spojce budete mít jistotu, že vaše kávovar bude správně fungovat a že voda, kterou používáte k přípravě kávy, bude vždy čistá a bezpečná k pití.

Naše Kávová Dílna se specializuje na náhradní díly pro opravu a výrobu kávovarů, a proto si můžete být jisti, že naše produkty splňují nejvyšší standardy kvality. Hadice L-spojka  ø 1/8" - M6 je jedním z těchto produktů, které vám pomohou udržet vaši kávovaru v optimálním stavu a prodloužit její životnost. Navíc je tento díl snadno dostupný a jednoduše vyměnitelný, což vám ušetří čas a peníze při údržbě vaší kávovary.

Náš sortiment zahrnuje vysoce kvalitní náhradní díly pro opravy a výrobu kávovarů. Díly jsou vyrobeny z mosazi CW510L (OT57) a jsou certifikovány pro použití s pitnou vodou. Díky těmto vysoce kvalitním materiálům si můžete být jisti, že váš kávovar bude pracovat efektivně a poskytne vám lahodnou kávu. Objevte nyní naši nabídku a investujte do dlouhé životnosti svého kávovaru.

Nakupte tedy s důvěrou v našem ecommerce obchodě Kávová Dílna a zajistěte si kvalitní náhradní díly pro vaši kávovaru ještě dnes!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Hadicová L-spojka ø 1/8″ - M6

Detaily produktu
F18 1349654
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se