Vodní filtr D.11MM V.7,5MM pro malá čerpadla

23 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Vodní filtr d.11mm v.7,5mm pro malá čerpadla .

Vodní filtr D.11MM V.7,5MM je skvělým doplňkem pro vaše malé čerpadlo, které vám pomůže udržet vodu ve vašem akváriu, fontáně nebo jiném vodním průtokovém systému čistou a zdravou. Tento filtr je navržen tak, aby zachytil nečistoty a zbytky potravy, které by mohly zaneseni vaše čerpadlo a způsobit jeho selhání.

Vodní filtr D.11MM V.7,5MM pro malá čerpadla je vyroben z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči korozivním látkám a dlouhodobému opotřebení. Díky svým rozměrům je vhodný pro většinu malých čerpadel na trhu a snadno se instaluje do existujícího vodního systému. Filtr je velmi účinný při zachycování nečistot a zlepšuje tak kvalitu vody ve vašem prostředí.

Pokud hledáte spolehlivý a efektivní způsob, jak udržet vodu ve vašem akváriu nebo fontáně čistou a zdravou, pak je vodní filtr D.11MM V.7,5MM to pravé řešení pro vás. S tímto filtrem můžete mít klidnou mysl, že vaše malé čerpadlo bude fungovat bez problémů a vaše voda zůstane krásně čistá a průzračná.

Investujte do kvalitního vodního filtru pro vaše malé čerpadlo a užívejte si čistou a zdravou vodu ve vašem akváriu nebo fontáně po dlouhou dobu. Vodní filtr D.11MM V.7,5MM vám poskytne spolehlivou ochranu vašeho čerpadla a zajistí, že vaše voda zůstane vždy čistá a svěží.
Detaily produktu
D42 8A10254
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se