Nerezový vodní filtr ø 8/6.5x15 mm

vodní filtr .

52 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Nerezový vodní filtr ø 8/6.5x15 mm Gaggia . 

Original cod. WGADM0962/001 .

Nerezový vodní filtr Gaggia je skvělým doplňkem pro vaši kávovar Gaggia, který vám pomůže dosáhnout ještě lepších výsledků při přípravě kávy. Tento filtr je vyroben z kvalitní nerezové oceli a má průměr 8/6.5x15 mm, což zaručuje optimální filtraci vody a zabraňuje ucpání trysky vašeho kávovaru.

Díky tomuto vodnímu filtru budete mít jistotu, že vaše káva bude chutnat skvěle a nebude obsahovat nežádoucí příměsi nečistot z vody. Filtr je navržen tak, aby byl snadno instalovatelný a udržovatelný, což vám ušetří čas a energii při údržbě vašeho kávovaru.

Přívod vody je velmi důležitým prvkem při přípravě kávy a tento nerezový vodní filtr vám pomůže zajistit konzistentní výkon vašeho kávovaru Gaggia. Díky jeho preciznímu zpracování a odolné konstrukci můžete být jistí, že voda bude vždy dostatečně filtrovaná a čistá.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a chcete dosáhnout perfektní chuti každým šálkem, pak je nerezový vodní filtr Gaggia tou správnou volbou pro vás. Investice do tohoto filtru se vám určitě vrátí v podobě vynikajících kávových zážitků a dlouhé životnosti vašeho kávovaru. Nečekejte a zkuste tento skvělý produkt ještě dnes!
Detaily produktu
D38 5046826
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se