Velký filtr pro čerpadlo , vstup 3/8M výstup 3/8M

350 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Velký filtr pro čerpadlo - vstup 3/8m výstup 3/8m .

Vyrobeno ze slitiny mosazi CW510L s nízkým obsahem olova.
Vhodné pro Cimbali (M20, M21, M24, M27, M30, M31, M32, M39, M39-GT), Casadio (mod. Dieci, Venti), Faema (mod. Compact A/S, Due A/S, Due Smart , E61, E61 Jubile, E61 Legend, E91, E92, E97, E98, E98 Ccompact, Elite, Emblema A/S, Enova, Express, Smart, Smart A, Smart A restyling, Smart S, Smart S restyling), Carimali ( mod. E9, Eta Beta, Kikko), Brasilia (mod.105, 205, Cadetta, Century, Classica, De-Curtis, Excelsior, Gradisca, Portofino, Roma), Rocket (mod. Boxer, RE A 2014, RE A 2016 ).

Velký filtr pro čerpadlo kávovaru je nezbytnou součástí každého kávovaru, který se stará o správnou kvalitu a čistotu vody používané k přípravě kávy. Tento filtr je vybaven vstupem a výstupem o průměru 3/8 palce, což je standardní velikost pro většinu čerpadel kávovarů na trhu.

Díky tomuto filtru můžete být jisti, že vaše káva bude mít vždy optimální chuť a aroma, protože filtr účinně odstraňuje nečistoty a nežádoucí látky z vody. To znamená, že vaše káva bude vždy čistá a lahodná, bez nežádoucího příchutě vody.

Velký filtr pro čerpadlo kávovaru je také velmi snadno instalovatelný a udržovatelný. Díky svému kompaktnímu designu se vejde do většiny kávovarů a poskytuje spolehlivý výkon po dlouhou dobu. Stačí ho jednoduše připojit k čerpadlu a pravidelně ho vyčistit podle návodu výrobce.

Tento filtr je ideální volbou pro každého milovníka kávy, který si chce užívat tu nejlepší kvalitu každé šálku. S tímto filtrem si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy dokonale chutná a připravená s láskou a péčí.

Nakupte si tento velký filtr pro čerpadlo kávovaru ještě dnes a užijte si každou šálek skvělé kávy bez kompromisů. Vaše chuťové buňky vám poděkují!
Detaily produktu
K13 9V999-P
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se