Puly Caff Plus 370g

Čistič kávových usazenin v prášku 

165 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Čisticí prostředek v prášku na kávové usazeniny Puly Caff, obsah balení 370g. Při výrobcem doporučeném  dávkovaní 3-5g,vystačí balení cca 74-120 čištění . Profesionální prášek na čištění kávovaru Puly Caff  pomůže odstranit  kávové oleje a mastnoty z varných skupin (hlav) a ventilu kávovaru. Přípravek je vhodný k čištění všech částí espresso kávovaru: portafilteru, sítek atd. 

Splňuje požadavky protokolu NSF. 

Bezpečnostní informace:

UPOZORNĚNÍ:

 

Varování: Způsobuje vážně podráždění očí v případě jejich zasažení

Skladovat mimo dosah dětí!

Po použití umyjte zasáhnutou pokožku proudem vody!

Při práci používejte ochranné rukavice a brýle!

Postup při zasáhnutí očí: Vyplachujte proudem vody několik minut. Odstraňte kontaktní čočky, pokud dají lehko odstranit. Pokračujte ve vyplachovaní. Jestli potřebujete lékařskou pomoc, přineste s sebou i obal od přípravku.

 Výrobce: ASACHIMICI SNC di Carubelli G.& C. - Via N.Sauro, 24 - 26039 VESCOVATO CR Italy - Tel. +390372830494 Fax. +390372830029

Telefonní číslo pro naléhavé situace v případě akutní otravy kontaktujte toxikologické informační středisko +420 224 919 293, +420 224 915 402

Puly Caff Plus 370g je vynikající čisticí prostředek určený pro odstranění kávových mastnot a zbytků z kávovaru, kávomlýnku a dalších kávových přístrojů. Tento produkt je vhodný pro profesionální i domácí použití a je ideální pro udržování čistoty a hygieny vašich spotřebičů.

Puly Caff Plus je vyroben z kvalitních a účinných složek, které dokážou rychle a účinně odstranit usazeniny a zbytky kávy, aniž by poškodily povrchy nebo přístroje. Díky svému silnému čisticímu účinku je tento prostředek schopen odstranit i nejtvrdohlavější zbytky a mastnoty, čímž zajišťuje maximální hygienu a čistotu vašich kávových zařízení.

Díky velkému balení 370g vám Puly Caff Plus poskytne dostatečné množství prostředku na opakované použití a udržování čistoty vašich kávových přístrojů po delší dobu. To z něj činí ekonomickou a praktickou volbu pro každého kávomila, který dbá na kvalitu a čistotu svých kávových spotřebičů.

Celkově lze říci, že Puly Caff Plus 370g je skvělým a účinným čisticím prostředkem, který vám pomůže udržet vaše kávové zařízení v perfektním stavu a zaručí vám lahodnou a chutnou kávu každý den.

Detaily produktu
9v8801
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se