Set kávovaru PRIMUS XE, mlýnku Mahlkonig X54 a zásuvky JoeFrex

Doprava zdarma

Profesionální jednopákový kávovar Primus XE, mlýnek Mahlkonig X54 Home a odklepávací zásuvka [JoeFrex]- set, představující nejlepší kompaktní řešení pro Vaši provozovnu nebo domácnost.

79 900 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Set je sestaven z espresso kávovaru Primus XE, mlýnku typu "fresh" Mahlkonig X54 Home a odklepávací zásuvky [JoeFrex].  

Podrobné informace o jednotlivých výrobcích:

Primus XE -Profesionální jednopákový kávovar Primus XE

Mlýnkek Mahlkonig X54 Home

Odklepávací zásuvka [JoeFrex]

Barevné odstíny zobrazených výrobků na vašem monitoru nemusí odpovídat skutečnosti. Doporučujeme osobní návštěvu a prohlídku výrobků po domluvě na adrese naší provozovny.  

Pokud realizujete nákup v našem e-shopu v hodnotě 10 000 Kč vč.DPH a vyšší, zařadíme Vás do kategorie trvalých zákaznických slev. Více se dovíte v článku na našem blogu ZDE.


Set kávovaru PRIMUS XE spolu s mlýnkem Mahlkonig X54 a zásuvkou JoeFrex představuje kompletní řešení pro přípravu špičkové kávy přímo ve vaší kuchyni nebo kavárně. Kávovar PRIMUS XE nabízí špičkový výkon a spolehlivost díky svému modernímu designu a pokročilým funkcím, které umožňují připravit espressa a další kávové speciality s maximální chutí a aroma.

Mlýnek Mahlkonig X54 je ideálním doplňkem kávovaru, který umožňuje mletí čerstvé kávy s optimální konzistencí pro perfektní extrakci. Jeho precizní mlecí části a pokročilé funkce zajistí, že každá šálek kávy bude připraven s maximální čerstvostí a chutí.

Zásuvka JoeFrex je skvělým řešením. Díky svému elegantnímu designu a praktickému uspořádání vám zásuvka JoeFrex umožní udržovat vaši pracovní plochu čistou a uspořádanou.

Tento set je ideální volbou pro každého milovníka kvalitní kávy, který hledá kompletní a spolehlivé řešení pro přípravu svých oblíbených nápojů. S kávovarem PRIMUS XE, mlýnkem Mahlkonig X54 a odklepávací zásuvkou JoeFrex si můžete být jisti, že každá šálek kávy bude připraven s láskou a péčí, aby poskytl nezapomenutelný zážitek každému, kdo si ho dopřeje.

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA Systému (www.remasystem.cz)- bude oddělené uveden  na prodejním dokladu.

Jak se zbavit starého spotřebiče/baterií?

Detaily produktu
OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se