Pákový kávovar Astoria Greta SAE1 s nádržkou

Doprava zdarma

bílá/chrom

62 000 Kč (s DPH)
NA OBJEDNÁVKU
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Pákový kávovar Astoria Greta SAE1 s nádržkou.

Tento malý univerzální kávovar je vhodný pro profesionální a poloprofesionální použití. Kávovar Greta má malé rozměry a snadné použití, je to perfektní kávovar pro kanceláře, menší kavárny.

Kávovar je vyroben z kvalitního kovu a plastu, ve dvou barevných provedeních. Je k dispozici buď s vnitřním rotačním čerpadlem pro připojení k vodovodní síti nebo s vibračním čerpadlem pro doplnění vody do nádržky obsluhou.
 
Charakteristika: soubor 4 samostatně programovatelných tlačítek výdeje kávy, tlačítko manuálního výdeje kávy, výdej horké vody, tryska na páru, automatické dopouštění vody, indikace zapnutí stroje, sdružený manometr pro měření tlaku v bojleru a tlaku čerpadla, předpařování (pre-infusion system), podsvícení pracovní plochy,
nádržka na vodu 4L.

Verze s vestavěným motorem (vibrační čerpadlo)
 
 
Rozměry: š/h/v  395x545x511 mm,
příkon: 1,3/2,4 kW
váha: 38kg
objem bojleru: 1,2l
nádržka na vodu: 4l
čerpadlo: vibrační
 
Barevné provedení: bílá/chrom 

Pokud realizujete nákup v našem e-shopu v hodnotě 10 000 Kč vč.DPH a vyšší, zařadíme Vás do kategorie trvalých zákaznických slev. Více se dovíte v článku na našem blogu ZDE.


Pákový kávovar Astoria Greta SAE1 s nádržkou spojuje klasický italský design s moderními technologiemi, aby přinesl do vaší domácnosti nebo kavárny prvotřídní zážitek z přípravy kvalitní kávy. Jeho elegantní a kompaktní design jej činí ideální volbou pro ty, kdo ocení nejen vynikající výkon, ale i stylový vzhled.

S vestavěnou nádržkou na vodu je Astoria Greta SAE1 snadno přenosná a flexibilní, což umožňuje umístit ji kamkoliv bez nutnosti připojení k vodovodnímu potrubí. To je ideální pro ty, kdo hledají pohodlné řešení bez složité instalace.

Pákový mechanismus umožňuje precizní ovládání tlaku a teploty, což vede k optimální extrakci espressa s bohatou chutí a lahodnou crema. Tím se zajišťuje, že každý šálek kávy bude připraven s dokonalou rovnováhou a intenzivními arómaty.

Astoria Greta SAE1 je vybavena i dalšími funkcemi pro jednoduchou obsluhu a údržbu. Snadné naplnění vody a čištění zaručuje pohodlný provoz a dlouhou životnost kávovaru.

S tímto kávovarem si můžete být jisti, že každá příprava espressa bude nejen chutná, ale i jednoduchá a příjemná. Astoria Greta SAE1 s nádržkou je skvělou volbou pro ty, kdo hledají kombinaci špičkové kvality, pohodlného použití a elegantního designu ve svém každodenním rituálu přípravy kávy.

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA Systému (www.remasystem.cz)- bude oddělené uveden  na prodejním dokladu.

Jak se zbavit starého spotřebiče/baterií?

Detaily produktu
OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se