Sada filtrů páky 58mm Lelit PLA180S , 5ks

Vhodné pro kávovary LELIT s hlavou 58 mm.

564 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Sada nerezových filtrů do páky: 1 dávka (9-11 g), 2x dvojitá dávka (14-18 g), 1x dávka PLUS (18-21 g) a slepé sítko na čištění hlavy kávovaru.

Pro kávovary s hlavou LELIT58. Vyrobeno z nerezavějící oceli .

Sada filtrů páky 58mm pro kávovar Lelit PLA180S je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kvalitní kávy. Tato sada obsahuje dva různé filtry páky o průměru 58 mm - jeden jednoduchý a jeden dvojitý, které umožňují připravit jak jednu, tak i dvě šálky kávy najednou.

Filtry páky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, která je odolná vůči korozí a zaručuje dlouhou životnost produktu. Díky tomu můžete být jistí, že tyto filtry vám budou dlouho sloužit a poskytnou vám vždy dokonalý výsledek.

Použití filtrů páky je velmi jednoduché a intuitivní. Stačí nasypanou kávu zhustit do filtru, zasunout do páky kávovaru a stisknutím tlačítka spustit extrakci. Díky těmto filtrům dosáhnete bohaté a krémové espresso s plnou chutí a vůní.

Sada filtrů páky 58mm je ideální pro každého, kdo si chce vychutnat skvělou kávu přímo z domova. Díky nim si můžete připravit své oblíbené kávové nápoje jako profesionál a každý doušek si užít naplno.

Nebuďte omezeni pouze jedním druhem kávy, vyzkoušejte různé zrnkové směsi a objevte svůj oblíbený příchutě. S touto sadou filtrů páky máte možnost experimentovat a objevovat nové chutě a vůně, které vám káva může nabídnout.

Investujte do kvalitních filtrů páky pro svůj kávovar Lelit PLA180S a užijte si každý moment s lahodnou šálkou čerstvé kávy připravené přímo podle vašich představ. Vaše kávové rituály budou díky této sadě filtrů páky ještě intenzivnější a chutnější.

Detaily produktu
PLA180S
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se