Kompletní páka kávovaru FAEMA E61 LEGEND 2c., original

 

1 620 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

FAEMA E61 LEGEND ORIGINAL PORTAFILTR 2 ŠÁLKY .

Kompletní páka kávovaru FAEMA E61 LEGEND 2c. je prvotřídní zařízení, které zaručuje nejvyšší kvalitu při přípravě kávy. Tento kávovar je vybaven inovativní technologií, která umožňuje extrakci kávy s maximálním potenciálem chuti a aroma. Díky kompletní páce je možné snadno ovládat celý proces přípravy kávy a dosáhnout dokonalého výsledku každým šálkem.

FAEMA E61 LEGEND 2c. je vybavený dvěma bojlermi, které umožňují rychlé přípravu kávy a páry pro cappuccino nebo latte. Díky tomu je možné připravit nejen tradiční espresso, ale i širokou škálu dalších kávových nápojů. Kromě toho má tento kávovar elegantní a moderní design, který se skvěle hodí do každé kavárny nebo domácí kuchyně.

Jedním z hlavních benefitů FAEMA E61 LEGEND 2c. je také jeho jednoduchá údržba a dlouhá životnost. Díky kvalitním materiálům a preciznímu zpracování je tento kávovar odolný a spolehlivý. Navíc je možné snadno vyčistit každou část kávovaru a udržovat ho v optimálním stavu pro dlouhodobé používání.

Celkově lze říci, že kompletní páka kávovaru FAEMA E61 LEGEND 2c. je ideální volbou pro ty, kteří si cení kvality a chutě své kávy. Díky tomuto zařízení budete mít možnost připravit si dokonalý kávový nápoj každý den a těšit se z autentického italského espressa přímo z pohodlí vašeho domova. S FAEMA E61 LEGEND 2c. si můžete být jisti, že vaše káva bude vždy na špičkové úrovni a vaše chuťové buňky budou maximálně potěšeny.

Detaily produktu
H11 8F355162
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se