Kompletní páka kávovaru FAEMA E61 LEGEND 1c., original

 

1 600 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Kompletní páka kávovaru FAEMA E61 LEGEND 1c., original .

Kompletní páka profesionálního kávovaru FAEMA E61 je ideální volbou pro každou kavárnu, která si zakládá na kvalitním kávovaru a skvělém espresso. Tato páka je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů a je navržena tak, aby vydržela i náročné provozní podmínky v kavárně.

FAEMA E61 je jedním z nejuznávanějších a nejvyhledávanějších profesionálních kávovarů na trhu. Jeho páka je navržena tak, aby umožňovala maximální kontrolu nad procesem extrakce espressa a zajistila konzistentní výsledky každý den. Díky této páce můžete snadno upravit tlak, teplotu a délku extrakce podle vašich preferencí a zaručit si tak vždy dokonalou šálek kávy.

Kompletní páka profesionálního kávovaru FAEMA E61 obsahuje veškeré potřebné součástky pro montáž a instalaci do vašeho kávovaru. Díky tomu můžete snadno nahradit starou nebo poškozenou páku a zajistit si tak dlouhou životnost vašeho kávovaru.

Pokud hledáte spolehlivou a kvalitní páku pro váš profesionální kávovar, pak je kompletní páka profesionálního kávovaru FAEMA E61 tou správnou volbou pro vás. S touto pákou můžete snadno dosáhnout dokonalého espressa a udělat radost svým zákazníkům každý den. Nebojte se investovat do kvalitního vybavení pro vaši kavárnu a užijte si skvělou kávu každý den.

Kompletní páka kávovaru FAEMA E61 LEGEND 1c., original .

Detaily produktu
H10 8F355161
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se