IMS filtr páky kávovaru Sage a Catler , 8/10g - precizní

B62.51TH23E

850 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

IMS filtr páky kávovaru Sage a Catler , 8/10g - precizní . 

Precizní filtr na 8/10g kávy.

Vhodné pro kávovary:

SAGE: SES880BTR, SES878BSS, BES875BSS, SAGE bambino plus, BES810BSS

CATLER: ES 8012, ES 8013, ES 4050, ES 8011 SE

BREVILLE

hrana ø 62,5 mm - výška 23 mm - 253 otvorů, ploché dno, kruhové otvory s kuželovým průřezem, ocel Aisi 304 - certifikovaná pro potravinářské účely, odpovídající tamper ø 53 mm

Více informací o filtrech IMS naleznete v našem BLOGU.

Tento IMS filtr páky je určen pro kávovary značek Sage a Catler a je vhodný pro použití s kávovými dávkami o velikosti 8 nebo 10 gramů. Díky své precizní konstrukci a kvalitnímu materiálu zaručuje optimální výsledky při přípravě kávy.

IMS filtr páky je vyroben z odolné nerezové oceli, která zajišťuje dlouhou životnost a snadnou údržbu. Díky tomu můžete s jistotou využívat tento filtr páky dlouhodobě bez obav z jeho opotřebení či poškození. Navíc nerezová ocel nepřenáší žádné pachy ani chutě, což zaručuje čistotu a zachování autentické chuti vaší oblíbené kávy.

IMS filtr páky je navržen tak, aby co nejlépe extrahoval kávové aroma a chuťové složky z kávových zrn. Díky tomu získáte lahodný a bohatý kávový nápoj s dokonalou pěnou a intenzivní chutí. Filtr páky je také velmi snadno ovladatelný a čistitelný, což usnadňuje jeho každodenní používání a udržování v optimálním stavu.

Pokud jste vášnivým milovníkem kávy a rádi si dopřáváte kvalitní kávové požitky doma, pak je tento IMS filtr páky ideální volbou pro vás. Díky jeho preciznímu provedení a spolehlivému výkonu si můžete být jisti, že každá šálek kávy bude skvěle připravený a plný lahodných chuťových nuancí. S IMS filtrem páky od Sage a Catler si užijete dokonalý kávový zážitek každý den!
Detaily produktu
A35 1460138
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se