Držák filtru kávovaru ECM otevřený

připojení rukojeti M12 .

křídla 6 mm .

415 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Držák filtru kávovaru ECM otevřený .

Pro kávovary Biepi, Ecm, Crem Expobar, Lelit, Rancilio, Promac .

Držák filtru kávovaru ECM otevřený je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si chce vychutnat dokonalou šálek každé ráno. Tento držák filtru je vyroben z kvalitního materiálu, který zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost.

Díky otevřenému designu tohoto držáku filtru je snadné a pohodlné ho používat. Umožňuje snadné vložení a vyjmutí filtru, což usnadňuje proces přípravy kávy. Navíc otevřený design umožňuje snadné čištění držáku filtru, což je důležité pro udržení optimální chuti a kvality kávy.

Držák filtru kávovaru ECM otevřený je navržen tak, aby perfektně seděl na vašem kávovaru ECM a zajistil dokonalý výsledek každým šálkem. Jeho precizní konstrukce zaručuje správný tlak a průtok vody během extrakce kávy, což je klíčové pro dosažení bohaté chuti a aroma.

Díky tomuto držáku filtru můžete být si jisti, že vaše oblíbená káva bude vždy dokonalá a plná chuti. Nezáleží na tom, zda máte rádi espresso, cappuccino nebo latte, s tímto držákem filtru získáte vždy ten nejlepší výsledek.

Nenechte si ujít možnost vylepšit svou každodenní kávovou rutinu s držákem filtru kávovaru ECM otevřeným. Objednejte si ho ještě dnes a začněte si každé ráno dopřávat ten nejlepší šálek kávy, který si zasloužíte.
Detaily produktu
H09 8E88SN
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se