Rukojeť páčky hlavy kávovaru FAEMA E61 , plast

Rukojeť páčky hlavy kávovaru  FAEMA E61 , plast.

61 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Rukojeť páčky hlavy kávovaru  FAEMA E61 , plast .

Délka 45mm. Závit M8. 

Rukojeť páčky hlavy kávovaru FAEMA E61 je důležitým prvkem, který vám umožní snadné ovládání vašeho kávovaru. Tato rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu, který je odolný proti teplotě a zároveň je lehký a snadno ovladatelný. Díky ergonomickému designu rukojeti se s ní pohodlně pracuje a zároveň máte pevný úchop.

Rukojeť páčky hlavy kávovaru FAEMA E61 je kompatibilní s modely kávovarů FAEMA E61, což zajišťuje perfektní a bezproblémovou montáž na váš kávovar. Díky této rukojeti můžete snadno a rychle připravit svou oblíbenou kávu bez zbytečné námahy. Navíc plastový materiál zaručuje dlouhou životnost rukojeti a odolnost vůči opotřebení.

Rukojeť páčky hlavy kávovaru FAEMA E61 je nezbytným doplňkem pro každého milovníka kávy, který si chce vychutnat dokonalou šálek kávy každý den. Díky této rukojeti získáte maximální kontrolu nad procesem přípravy kávy a můžete si vychutnat skvělou chuť a aroma svého oblíbeného nápoje.

Celkově je rukojeť páčky hlavy kávovaru FAEMA E61 skvělým produktem, který vám usnadní přípravu kávy a zároveň doda vašemu kávovaru moderní a stylový vzhled. Díky kvalitnímu plastu a preciznímu zpracování si můžete být jisti, že tato rukojeť bude spolehlivým a trvanlivým doplňkem vašeho kávovaru po dlouhou dobu.

Detaily produktu
B35 ZB12
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se