O-kroužek 37,69x3,53 mm , 04150 Červený silikon

OR 04150 OR 0142 .

37 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

O-kroužek 37,69x3,53 mm , 04150 Červený silikon .

Tloušťka prstenu 3,53 mm - vnitřní ø 37,69 mm .
pro kávovou skupinu kávovaru: 

LAVAZZA - Coffee machine - LB2800, LB4700 .

LAVAZZA - Vending machine - LB2800, LB4100, LB4700 .

WITTENBORG EVOCA - Vending machine - 5100-ESPRESSO, KITS-IN-BOX .

KALERM .

LAMANTI .

O-kroužek je malý, ale důležitý prvek v mnoha průmyslových aplikacích, který slouží k utěsnění a zabránění úniku kapalin nebo plynů. Tento konkrétní o-kroužek má rozměry 37,69x3,53 mm a je vyroben z červeného silikonu, což zaručuje vysokou odolnost vůči teplotním změnám, chemikáliím a UV záření.

Díky svému preciznímu zpracování a kvalitnímu materiálu je tento o-kroužek velmi odolný a dlouhodobě spolehlivý. Jeho instalace je jednoduchá a rychlá, stačí ho jednoduše umístit do určeného místa a zajistit tak dokonalé utěsnění. Díky svému červenému provedení je tento o-kroužek snadno viditelný a usnadňuje tak kontrolu a údržbu zařízení.

Tento o-kroužek je ideální pro použití v široké škále průmyslových odvětví, jako jsou automobilový průmysl, potravinářský průmysl nebo chemický průmysl. Jeho vysoká odolnost a spolehlivost ho činí nezbytným prvkem pro správnou funkci zařízení a zabraňuje tak možným haváriím nebo únikům.

Díky svým vlastnostem a kvalitě je tento o-kroužek skvělou investicí do dlouhodobého provozu vašich zařízení a zařízení. Jeho cenová dostupnost a vysoká účinnost ho činí ideální volbou pro každého, kdo hledá spolehlivé a odolné utěsnění pro své aplikace.

Věříme, že tento o-kroužek vám poskytne potřebnou podporu a spolehlivost, kterou potřebujete pro bezproblémový provoz vašich zařízení. Neotálejte a zařiďte si ho ještě dnes a ujistěte se, že vaše zařízení budou fungovat správně a bezpečně. 

Detaily produktu
D27 1186905
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se