O-kroužek 10x2 mm, ORM 0100-20 EPDM

O-kroužek 10x2 mm, ORM  0100-20 EPDM

10 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Minimální množství pro objednávku produktu je 5.
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

 ORM  0100-20 EPDM

tloušťka prstenu 2,0 mm - vnitřní ø 10,0 mm
pro TĚSNĚNÍ FITTINGU

O-kroužek 10x2 mm ORM 0100-20 EPDM je ideální pro použití v různých průmyslových odvětvích díky svým vlastnostem. Tento EPDM o-kroužek je vyroben z ethylen-propylenové gumy, což znamená, že je odolný vůči ozonu, slunečnímu záření a povětrnostním vlivům. Má také vynikající flexibilitu při nízkých teplotách, chemickou odolnost vůči řadě kyselin, zásad a rozpouštědel, a dobrou izolační vlastnost.

Tento černý o-kroužek má rozměry 10x2 mm a je navržen tak, aby vydržel dlouho bez degradace. Díky své univerzálnosti a odolnosti je ideální pro použití například v automobilovém průmyslu nebo ve vodních čistírnách. EPDM o-kroužky jsou k dispozici i v variantě detekovatelné kovovými detektory, což je ideální pro průmyslová prostředí.

Pokud hledáte spolehlivý a odolný o-kroužek pro vaše provozy, pak je O-kroužek 10x2 mm ORM 0100-20 EPDM tou správnou volbou. Navštivte Kávovou Dílnu a získejte tento kvalitní produkt ještě dnes.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.
Detaily produktu
D22 1786114
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se