Mřížka přívodu vzduchu mlýnků MACAP

Mřížka přívodu vzduchu mlýnků MACAP.

50X45MM

98 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Mřížka přívodu vzduchu mlýnků MACAP .

Pro mlýnky MACAP - MX SERIES 1400, MACAP - MXK SERIES, MACAP - M4D SERIES.

Plastová.

Mřížka přívodu vzduchu mlýnků je nezbytnou součástí pro zachování optimálního výkonu a kvality vašeho kávového mlýnku. Tato mřížka je navržena speciálně pro mlýnky značky MACAP a pomáhá udržovat konzistenci mletí kávy díky optimálnímu proudění vzduchu.

Díky mřížce přívodu vzduchu jsou zabraňovány přehřátí a přepálení kávy během mletí, což zajišťuje zachování chuti a aroma kávy. Tato mřížka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči opotřebení a dlouhodobému používání.

S její pomocí můžete dosáhnout maximálního výkonu vašeho kávového mlýnku a zajistit konzistentní mletí kávy pro každou šálek. Mřížka přívodu vzduchu je snadno vyměnitelná a čistitelná, což zajišťuje jednoduchou údržbu vašeho zařízení.

Doporučujeme pravidelnou kontrolu a výměnu mřížky přívodu vzduchu, abyste zajistili optimální výkon a dlouhou životnost vašeho kávového mlýnku MACAP. S touto mřížkou budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy chutná a čerstvá.

Investujte do kvalitní mřížky přívodu vzduchu pro váš kávový mlýnek a užívejte si šálku dokonale mleté kávy každý den. S tímto doplňkem nejenže zlepšíte výsledky vašeho mletí, ale také prodloužíte životnost vašeho milovaného kávového mlýnku.

Detaily produktu
E15 MCP-7M141
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se