Mlecí kameny Ø64mm ROSSI-ASTRAL LH

650 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání(1)
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Mlecí kameny Ø64mm ROSSI-ASTRAL LH.

Rozměry:  Vnější ø 64 mm, vnitřní ø 38 mm, tloušťka 9 mm, 3 otvory pro uchycení.

Vhodné pro:

BRASILIA -- CC45, R80, RR45, RR55-65 .
FIAMMA RST -- MCF 4, MCF 4A, MCF 7, MCF 7A.
NUOVA SIMONELLI -- MDS, MDSA.
ROSSI -- CC45, R80, RR45, RR55, RR65.

Mlecí kameny Ø64mm jsou náhradními součástmi pro mlýnky kávy ROSSI-ASTRAL LH. Tyto kameny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, který zajišťuje dokonalé mletí kávy a zachování chutné a aromatické kvality mleté kávy.

Mlecí kameny Ø64mm jsou navrženy tak, aby co nejlépe plnily svou funkci a zajistily optimální výsledky mletí kávy. Díky správnému nastavení a údržbě mlecích kamenů můžete dosáhnout konzistentního mletí kávy s ideální velikostí zrn a rovnoměrnou extrakcí chutí.

Mlecí kameny Ø64mm jsou vhodné pro profesionální i domácí použití a jsou kompatibilní s mlýnky kávy ROSSI-ASTRAL LH. Díky nim můžete vychutnat čerstvě mletou kávu připravenou podle vašich preferencí a získat tak maximální chuťový zážitek z každé šálku kávy.

Pokud se rozhodnete pro nákup mlecích kamenů Ø64mm pro mlýnky kávy ROSSI-ASTRAL LH, můžete si být jisti, že získáte kvalitní a spolehlivý produkt, který vám umožní připravit skvělou kávu doma nebo v kavárně. S těmito mlecími kameny budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy dokonale namletá a plná chutí a vůně.

Celkově lze říci, že mlecí kameny Ø64mm pro mlýnky kávy ROSSI-ASTRAL LH jsou skvělou investicí pro každého milovníka čerstvé kávy, který si chce užít maximální chuťový zážitek z každé šálku kávy. Díky těmto mlecím kamenům budete mít jistotu, že vaše káva bude vždy dokonale namletá a připravená podle vašich představ.

Detaily produktu
B02 1251011 9M0065-K
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se