Pákový kávovar Astoria PLUS 4 YOU TS GR3

Doprava zdarma

Profesionální třípákový kávovar je moderní stroj se spoustou funkcí, které zaručují dokonale připravenou kávu, jejíž kvalita zůstává neměnná a skvělá. Kávovar má samostatný bojler pro každou skupinu pro ohřev vody na kávu a bojler páry. Každý bojler má vlastní elektronickou kontrolu a údaje jsou zobrazeny na displeji.

264 750 Kč (s DPH)
NA OBJEDNÁVKU
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Plus 4 You TS je moderní profesionální kávovar se špičkovým výkonem a s množstvím funkcí a vlastností, které zaručují dokonale připravenou kávu, které kvalita zůstává neměnná a stále skvělá. Kávovar má samostatný boiler pro každou skupinu (hlavu) na ohřev vody a boiler páry. Každý boiler má vlastní elektronickou kontrolu a všechny údaje jsou přehľadně zobrazené na displeji.

Barevné varianty: karbon/chrom, bílá/chrom, černá/červená, černá/šedá

Charakteristika:
Vlastní diagnostický a kontrolní systém patentovaný výrobcem, přesná regulace teploty, která s maximální odchylkou 1°C zajišťuje stálou kvalitu kávy, garantovaná úspora elektrické energie až 47,6 % oproti tradičním kávovarům, certifikovaný nezávislou společností Intertek, sériová linka RS 232, všechny informace o nastavení stroje jsou zřetelně zobrazené na displeji, multifunkční navigační tlačítko pro přehledný pohyb v menu kávovaru, 6 samostatně programovatelných tlačítek výdeje kávy, tlačítko manuálního výdeje kávy, automatický výdej horké vody, dvě trysky páry, automatické dopouštění vody, elektrické ohřívání šálků, integrované rotační čerpadlo, počítadlo vydaných káv, združený manometr pro měření tlaku v boileru a tlaku čerpadla.

Technická data: 
příkon : 4,4 kW
napětí : 230 / 400 V
objem bojlerů vody na kávu : 3 x 1,2 l
objem bojleru páry : 13 l
rozměry :  š1075 x v575 x h565
váha s obalem : 104 kg

Pokud realizujete nákup v našem e-shopu v hodnotě 10 000 Kč vč.DPH a vyšší, zařadíme Vás do kategorie trvalých zákaznických slev. Více se dovíte v článku na našem blogu ZDE.

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA Systému (www.remasystem.cz)- bude oddělené uveden  na prodejním dokladu.

Jak se zbavit starého spotřebiče/baterií?

Detaily produktu
OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se