Pákový kávovar Astoria FORMA SAE 2 Display černá

Doprava zdarma

Dvoupákový kávovar Astoria Forma je koncept, který se přizpůsobuje okolí současně vyjadřují velmi silnou osobnost. Forma se přizpůsobí požadavkům a těm kteří se rozhodnou pro všestrannost a dostupnost konfigurací je určen i nadčasový design. Forma je spojení funkčnosti, designu, kvality, technologie a uživatelsky příjemného informačního systému.

92 250 Kč (s DPH)
Skladem
Značka:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Forma je koncept, který se přizpůsobuje okolí současně vyjadřují velmi silnou osobnost. Forma se přizpůsobí požadavkům a těm kteří se rozhodnou pro všestrannost a dostupnost konfigurací je určen i nadčasový design. Forma je spojení funkčnosti, designu, kvality, technologie a uživatelsky příjemného informačního systému.

Barva : černá/nerez

Technická data: 
příkon : 3,6 kW
napětí : 230/380 V
objem bojleru : 10,5 l
šířka : 748 mm
výška : 496 mm
hloubka : 569 mm
váha s obalem : 74 kg

Pokud realizujete nákup v našem e-shopu v hodnotě 10 000 Kč vč.DPH a vyšší, zařadíme Vás do kategorie trvalých zákaznických slev. Více se dovíte v článku na našem blogu ZDE.


Dvoupákový  kávovar Astoria FORMA SAE 2 Display v černém provedení je špičkovým pákovým kávovarem, který spojuje elegantní design s pokročilými funkcemi pro dosažení dokonalého espressa. Tento kávovar je vybaven moderním dotykovým displejem, který umožňuje snadné a intuitivní ovládání, a poskytuje tak maximální kontrolu nad každým procesem přípravy kávy.

Díky inovativní technologii je Astoria FORMA SAE 2 Display schopna nabídnout precizní nastavení teploty, tlaku a délky extrakce, což umožňuje dosáhnout optimálního výsledku s každým šálkem kávy. S její pomocí můžete přizpůsobit každý detail vaší přípravy espressa podle vašich preferencí a požadavků na chuť a aroma.

Kromě svého pokročilého technologického vybavení se Astoria FORMA SAE 2 Display vyznačuje také elegantním a moderním designem. Černé provedení dodává tomuto kávovaru luxusní a sofistikovaný vzhled, který jej činí nejen vynikajícím kávovarem, ale i elegantním doplňkem do každé kavárny, restaurace nebo domácnosti.

Svou výkonností, spolehlivostí a špičkovým designem je Astoria FORMA SAE 2 Display ideální volbou pro profesionální baristy i vášnivé milovníky kávy, kteří hledají stroj, který splní jejich vysoké nároky na kvalitu, efektivitu a styl. S tímto kávovarem si můžete být jisti, že každá šálek espressa bude připraven s láskou a péčí, aby poskytl nezapomenutelný zážitek každému, kdo si ho dopřeje.

V ceně elektrozařízení je zahrnut recyklační poplatek REMA Systému (www.remasystem.cz)- bude oddělené uveden  na prodejním dokladu.

Jak se zbavit starého spotřebiče/baterií?

Detaily produktu
OD OBJEDNÁVKY PO MONTÁŽ
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se