T-Fitink MMM 1/8″

T-Fitink MMM 1/8″

35 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

T-Fitink MMM 1/8″

Kávová dílna T-Fitink MMM 1/8" je kvalitní náhradní díl určený pro opravy kávovarů. Tento produkt je vyroben z pozinkované mosazi CW510L (OT57), která je certifikována pro pitnou vodu. Díky tomu můžete mít jistotu, že váš kávovar bude fungovat správně a bezpečně.

Tento speciální t-fitink je vhodný pro opravy různých typů kávovarů a je navržen tak, aby byl snadno instalovatelný a odolný. Pokud se vám rozbil kávovar nebo potřebujete nahradit některý z jeho dílů, tento t-fitink je ideální volbou.

Kávová dílna se specializuje na nahradní díly pro opravu a výrobu kávovarů a nabízí široký sortiment kvalitních produktů. Díky tomu můžete snadno najít potřebné díly pro vaši kávovaru a provést opravu sami, bez potřeby drahého servisu.

Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní náhradní díl pro váš kávovar, Kávová dílna T-Fitink MMM 1/8" je skvělou volbou. Nechte svůj kávovar znovu fungovat jako nový s tímto vynikajícím produktem od Kávové Dílny.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
F12 9R83
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se