T-Fitink MMM 1/4″

50 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

T-Fitink MMM 1/4″

Kávová dílna T-Fitink MMM 1/4" je vysoce kvalitní náhradní díl určený pro opravu kávovarů. Tento fitink je vyroben z pozinkované mosazi CW510L (OT57), což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Certifikace pro pitnou vodu potvrzuje, že tento fitink splňuje veškeré potřebné normy a bezpečnostní požadavky.

Díky tomuto fitinku můžete snadno a rychle opravit svůj kávovar a vrátit mu plnou funkčnost. Kávová dílna je specializovaný obchod zaměřený na nahradní díly pro kávovary, a proto můžete být jistí, že zde naleznete pouze ty nejkvalitnější produkty.

Pokud hledáte spolehlivý a trvanlivý fitink pro opravu kávovaru, pak je Kávová dílna T-Fitink MMM 1/4" tou správnou volbou pro vás. Nechte se unést vůní čerstvé kávy a dopřejte si dokonalý šálek každé ráno s pomocí tohoto vynikajícího náhradního dílu.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
F28 9R84 1349153
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se