L-Fitink MM 1/8″

L-Fitink MM 1/8″

22 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

L-Fitink MM 1/8″

L-Fitink MM 1/8" je vysoce kvalitní náhradní díl pro opravu kávovarů. Tento fitink je vyroben z pozinkované mosazi CW510L (OT57), která je certifikována pro pitnou vodu. Díky svému preciznímu zpracování a odolnosti je tento fitink ideální pro dlouhodobé použití a spolehlivou funkčnost kávovarů.

Kávová Dílna je specializovaný obchod, který se zaměřuje na prodej náhradních dílů pro opravu a výrobu kávovarů. Naše produkty jsou pečlivě vybírány a testovány, abychom zajistili maximální spokojenost zákazníků. Díky naší dlouholeté zkušenosti a odbornému know-how v oboru kávovarů můžete mít jistotu, že u nás najdete pouze ty nejkvalitnější produkty.

Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní náhradní díl pro opravu vašeho kávovaru, pak je Kávová dílna L-Fitink MM 1/8" tou správnou volbou pro vás. S našimi produkty budete mít jistotu, že váš kávovar bude opět fungovat jako nový a vaše káva bude chutnat stejně skvěle jako vždy. Objednejte si tento fitink ještě dnes a vychutnejte si dokonalou kávu každý den!

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
F23 9R89 1349013
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se