L-Fitink MF 1/8″

L-Fitink MF 1/8″

30 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

L-Fitink MF 1/8″

L-Fitink MF 1/8" je náhradní díl určený pro opravu kávovarů. Tento produkt je vyroben z pozinkované mosazi CW510L (OT57), která je certifikována pro pitnou vodu. Díky tomu je zajištěna nejen kvalita, ale i bezpečnost při používání.

Náhradní díly pro kávovary jsou nezbytné pro udržení správné funkčnosti a výkonu vašeho zařízení. Proto je důležité vybírat pouze ty nejkvalitnější a certifikované díly, jako je právě tento L-Fitink MF 1/8".

Kávová Dílna se specializuje na nabízení široké škály náhradních dílů pro opravu a výrobu kávovarů, aby bylo možné udržet vaše zařízení v optimálním stavu. Díky našim produktům můžete jednoduše a efektivně provádět údržbu a opravy, aniž byste museli investovat do nového kávovaru.

Pokud hledáte spolehlivý a kvalitní náhradní díl pro váš kávovar, pak je Kávová Dílna L-Fitink MF 1/8" tou správnou volbou. Užijte si skvělou chuť a vůni své oblíbené kávy s našimi certifikovanými produkty.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
F30 9R891 1349716
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se