Těsnění PTFE 17x13x2MM

Těsnění  PTFE 17x13x2MM

16 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Těsnění  PTFE 17x13x2MM

PRO ZÁVIT 1/4"

Těsnění PTFE o rozměrech 17x13x2mm jsou skvělým řešením pro opravu a výrobu kávovarů. Tato teflonová těsnění splňují normu EN 1514-1 a jsou vyrobeny z materiálu s vynikající chemickou a teplotní odolností. Jsou fyziologicky nezávadné, odolné proti stárnutí a vhodné pro potravinářské účely. S teplotní odolností od -260°C do 250°C jsou ideální pro různé průmyslové odvětví, včetně olejářského, farmaceutického, automobilového nebo potravinářského.

Těsnění PTFE jsou určena jako přírubová těsnění pro potravinářské koncovky a mohou být použita k utěsnění nerovných nebo poškozených přírub. Jsou vhodná pro nízké i vysoké zatížení šroubů a splňují testy DVGW (plyn), BAM (kyslík) a TUV. Díky svým vlastnostem jsou tyto těsnění ideální volbou pro profesionální využití v různých odvětvích průmyslu. S těmito těsněními PTFE můžete mít jistotu kvality a spolehlivosti vašich zařízení.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
E49 8B00813
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se