PTFE těsnění 14,5X12X2,5mm

PTFE těsnění 14,5X12X2,5mm

10 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Značka:
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PLOCHÉ  PTFE TĚSNĚNÍ  14,5X12X2,5MM

Těsnění PTFE o rozměrech 14,5x12x2,5 mm od renomovaného výrobce Kávová Dílna jsou ideální volbou pro opravu a výrobu kávovarů. Toto těsnění je vyrobeno z materiálu známého jako teflon, který se vyznačuje vynikající chemickou a teplotní odolností. Splňuje normu EN 1514-1 a má tloušťku 2 mm. Těsnění PTFE je fyziologicky nezávadné, odolává stárnutí a je vhodné pro potravinářské účely.

Díky své teplotní odolnosti od -260°C do 250°C je tento produkt vhodný pro široké spektrum průmyslových odvětví, včetně potravinářského, farmaceutického, automobilového a mnoha dalších. Těsnění PTFE lze použít jako přírubové těsnění pro potravinářské koncovky a je ideální pro utěsnění nerovných a poškozených přírub. Toto těsnění je vhodné pro nízké i vysoké zatížení šroubů a procházelo testy DVGW, BAM a TUV pro bezpečné použití. S normou výrobku DIN 11851 a schválením pro potravinářské produkty, je těsnění PTFE skvělou volbou pro vaše potřeby.

Výrobce si vyhrazuje právo provádět změny ve vzhledu dílů bez předchozího upozornění (například barva těsnění a spojů), které nezpůsobí zhoršení kvality výrobku, za účelem zlepšení jeho vlastností.

Detaily produktu
D47 8DC0424
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se