Filtr páky kávovaru univerzální,12g , dvouporcový

Ø70x 21mm

92 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Filtr páky kávovaru univerzální 12g , dvouporcový .

Univerzální sítko na 12g kávy.

Vhodné pro kávovary:

Pro kávovary: Faema, Rancilio, VBM, Astoria, Bezzera, Wega, Bfc Royal, Elektra, SV, Sanremo, Brasilia,  a dálší.

Univerzální filtr páky kávovaru o kapacitě 12g představuje klíčový prvek ve světě kvalitní kávy. Tento dvouporcový filtr je navržen tak, aby poskytoval maximální výkon a konzistenci extrakce, a zároveň je vhodný pro širokou škálu kávovarů, včetně renomovaných značek jako Faema, Rancilio, VBM, Astoria, Bezzera, Wega, Bfc Royal, Elektra, SV, Sanremo, Brasilia a mnoho dalších.

Hlavním účelem tohoto univerzálního filtru je dosažení optimálního výsledku při extrakci kávy. Díky své kapacitě 12g umožňuje připravit dostatečné množství kávy pro dvě porce espresso, což je ideální pro domácí použití i pro kavárny. Sítko filtru je navrženo tak, aby poskytovalo rovnoměrnou distribuci kávy a zajišťovalo rovnoměrnou extrakci.

Díky své univerzální povaze je tento filtr kompatibilní s mnoha různými typy kávovarů. Bez ohledu na to, zda máte kávovar Faema, Rancilio, VBM nebo jiný z výše uvedených značek, můžete si být jisti, že tento univerzální filtr bude perfektně fungovat a poskytne vám vynikající výsledky každým použitím. To znamená, že nemusíte hledat specifický filtr pro váš kávovar - tento univerzální filtr bude pracovat se všemi.

Kvalita materiálů použitých při výrobě tohoto filtru je dalším důležitým faktorem, který přispívá k jeho vynikajícímu výkonu. Je vyroben z odolné nerezové oceli, která je odolná vůči korozi a zároveň snadno čistitelná. To znamená, že můžete očekávat dlouhou životnost a spolehlivost tohoto filtru i při častém používání.

Celkově lze říci, že univerzální filtr páky kávovaru o kapacitě 12g je nenahraditelným doplňkem pro každého milovníka kvalitní kávy. S vynikajícím výkonem, kompatibilitou s mnoha různými kávovary a odolnou konstrukcí je tento filtr ideální volbou pro každého, kdo si přeje dosáhnout dokonalého šálku espresso nebo jiného kávového nápoje přímo z pohodlí domova či kavárny.

Filtr páky kávovaru univerzální 12g , dvouporcový.

Detaily produktu
E56 8F0252
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se