Nastavitelná nožička ke kávovarům

D.50MM H.57-68MM M10X19,5 .

99 Kč (s DPH)
EXPEDUJEME IHNED
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

Nastavitelná nožička ke kávovarům .

D.50MM H.57-68MM

M10X19,5 .

 Vhodné pro Cimbali M100.

Nastavitelná nožička ke kávovarům Cimbali je nezbytným doplňkem pro všechny majitele těchto skvělých kávovarů. Tato nožička umožňuje snadné a pohodlné nastavení výšky kávovaru, což zlepšuje jeho stabilitu a umožňuje snadnější přístup ke kávovaru.
Nožička je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu, který je odolný vůči teplotním změnám a chemikáliím, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost produktu. Díky svému nastavitelnému designu je možné nožičku jednoduše přizpůsobit přesně podle potřeb uživatele a zajistit tak optimální podmínky pro přípravu lahodné kávy.

Nastavitelná nožička ke kávovarům Cimbali je také velmi jednoduchá na instalaci a použití. Stačí ji jednoduše připevnit pod kávovar a pomocí šroubu nastavit požadovanou výšku. Díky tomu je možné snadno manipulovat s kávovarem a udržovat ho v optimální poloze pro přípravu skvělé kávy.

Pokud jste majitelem kávovaru Cimbali a chcete si užívat ještě lepšího a pohodlnějšího zážitku z přípravy kávy, není pochyb o tom, že nastavitelná nožička je pro vás to pravé řešení. Investujte do tohoto skvělého doplňku a užívejte si každý šálek kávy s maximálním komfortem a pohodlím.
Detaily produktu
8C5200
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se