Podložka měděná těsnící , dutá 21x17x2mm (3/8")

9 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Minimální množství pro objednávku produktu je 5.
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PODLOŽKA MĚDĚNÁ TĚSNÍCÍ, DUTÁ 21x17x2mm (3/8").

Pokud jste majitelem kávovaru a potřebujete provést opravu, pak je měděná těsnící dutá podložka ideálním doplňkem pro vaše potřeby. Tato podložka má rozměry 21x17x2mm (3/8) a je vyrobena z kvalitního mědi, která je známá svou odolností a dlouhou životností.

Měděná podložka slouží k těsnění a zajištění správného fungování kávovaru. Díky své duté konstrukci dokáže efektivně utěsnit spoje a zabránit úniku tekutin. Tím se zabraňuje možným poruchám a prodlužuje se životnost vašeho kávovaru.

Oprava kávovaru není nikdy příjemná záležitost, ale s měděnou těsnící dutou podložkou můžete být jistí, že vaše oprava bude provedena správně a bez problémů. Tato podložka je navržena tak, aby poskytovala maximální těsnost a spolehlivost, což je zásadní pro zachování správného chodu vašeho kávovaru.

Nečekejte, až se vaše kávovar začne chovat podivně nebo úplně přestane fungovat. S měděnou těsnící dutou podložkou můžete provést preventivní opravu a zajistit tak dlouhodobou spolehlivost vašeho zařízení. Investice do této podložky se vám rozhodně vyplatí, protože vám ušetří čas, peníze a starosti spojené s opravou kávovaru.

Nakupujte tedy měděnou těsnící dutou podložku rozměru 21x17x2mm (3/8) pro opravu kávovaru ještě dnes a užijte si bezproblémové používání vašeho oblíbeného zařízení. Vaše káva bude chutnat ještě lépe, když víte, že váš kávovar je v perfektním stavu díky kvalitním náhradním dílům.
Detaily produktu
K08 8F176
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se