Podložka měděná těsnící , dutá 18x14x2mm (1/4")

8 Kč (s DPH)
Expedujeme ihned
Minimální množství pro objednávku produktu je 5.
Tagy:
Přidat ke srovnání0
Přidat do seznamu přání
Oblíbené0
Související produkty
Popis

PODLOŽKA MĚDĚNÁ TĚSNÍCÍ, DUTÁ 18x14x2mm (1/4") .

Podložka měděná těsnící je nenahraditelný prvek při montáži a opravách různých zařízení a strojů. Tato dutá podložka o rozměrech 18x14x2mm (1/4) je vyrobena z kvalitního mědi, která je známá svou vysokou odolností a trvanlivostí. Měď je navíc vynikajícím vodičem tepla a elektřiny, což z ní činí ideální materiál pro těsnicí podložky.

Díky své duté konstrukci a přesným rozměrům je tato podložka perfektně uzavřená a zajišťuje těsnost spoje, čímž chrání strojové součásti před prachem, vlhkostí a jinými nečistotami. Její kompaktní velikost umožňuje snadnou manipulaci a instalaci, a proto je ideální pro různé montážní a opravářské práce.

Tato měděná těsnící podložka je univerzální a může být využita v široké škále odvětví, jako je například průmysl, stavebnictví, automobilový průmysl nebo elektronika. Díky svým vlastnostem je vhodná pro použití jak v interiéru, tak i exteriéru a odolává různým povětrnostním podmínkám.

Pokud hledáte spolehlivou a odolnou těsnící podložku pro vaše projekty, pak je tato měděná podložka ideální volbou. S její pomocí zajistíte správnou funkci a dlouhou životnost vašich zařízení a strojů. Nezapomeňte, že správná těsnicí podložka je klíčovým prvkem pro udržení vysoké účinnosti a spolehlivosti vašich technických zařízení. S touto podložkou z mědi budete mít jistotu, že vaše stroje budou pracovat bez problémů a budou chráněny před nepříznivými vlivy prostředí. Investujte do kvalitních materiálů a získejte dlouhodobou ochranu a spolehlivost pro vaše zařízení.

Detaily produktu
K07 8F177
Doprava a poštovné
Recenze
Bez komentáře

Menu

Sdílet

QR kód

Nastavení

Vytvořte si bezplatný účet pro používání seznamů přání

Přihlásit se

Vytvořte si bezplatný účet pro ukládání oblíbených položek.

Přihlásit se